www.novograd.osp-ua.info

Конкурс бізнес-планів серед підприємницької молоді
01.07.2011

З метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом під-тримки її підприємницьких ініціатив, сприяння участі молодіжного бізнесу в пріоритетних напрямах економіки та науково-технічній діяльності, в області проводиться регіональний конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Умови участі:

1.
У конкурсі беруть участь громадяни України віком від 14 до 35 років (учні шкіл, професійно-технічних училищ, студенти ВУЗів області I-IV рівнів ак-редитації, керівники підприємств, фізичні особи-суб’єкти господарювання) та інші..

2.
Для участі у конкурсі претенденти подають: заяву.

3. Бізнес-план має містити: дані про автора, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, належну кваліфікацію майбутнього персоналу; опис обладнання, відомості про джерела постачання сировини, матеріалів, а також гарантії їх стабільності, залучення субпідрядних організацій, план маркетингу, забезпе-чення конкурентоспроможності продукції та послуг, механізм ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику та ін.Бізнес-план повинен бути викладений державною мовою та оформлений таким чином: має містити резюме бізнес-плану обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4; мати обсяг до 50 сторінок друкованого тек-сту А4.

4. Конкурс проводиться у двох номінаціях:
- «виробництво, сфера послуг і торгівля»;
- «соціальний проект».

5. До номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» входять такі види економічної діяльності: сільське господарство; лісове господарство; рибне господарство; промисловість; будівництво; оптова й роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту; готелі й ресторани; транспорт і зв’язок; фінансова діяльність; операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам; державне управління; освіта; охоро-на здоров’я та соціальна допомога; колективні, громадські та особисті послу-ги.

6. Номінація «Соціальний проект» передбачає бізнес-плани, які спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп; надання соціальних послуг.

Усім хто бажає взяти участь у даному Конкурсі, необхідно надати заявку на електронну адресу відділу у справах сім’ї та молоді міської ради mоlod_nv@ukr.net та подати проект не пізніше 5 серпня 2011 року. Довідки за тел. 2-16-85.

Детальна інформація розміщена на сайтах головних управлінь економі-ки (economy-zt.info, zhitomir-region.gov у розділі «Підприємництво») та сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації(ztums.net)

Відділ у справах сім’ї та молоді міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua