www.novograd.osp-ua.info

На американській військовій базі “Bondsteel” військовослужбовці українського миротворчого контингенту 15-ї ротації багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косовому провели урочистий мітинг присвячений відзначенню Дню Конституції України
29.06.2011

28 червня, на американській військовій базі “Bondsteel” військовослужбовці українського миротворчого контингенту 15-ї ротації багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косовому провели урочистий мітинг присвячений відзначенню Дню Конституції України. У заході, взяли участь командир багатонаціональної бойової групи “East” полковник Майкл Шварц, командир грецького національного контингенту полковник Чоношь Іоанніс, заступник командира багатонаціональної бойової групи “East” підполковник Ларрі Вілбенкс, командир польського національного контингенту підполковник Генрік Бартосевіч, начальник групи офіцерів по зв’язках військового компоненту місії ООН в Косово підполковник Олександр Пересунька та командир вірменського національного контингенту старший лейтенант Далебалтян Артак. Вітаючи особовий склад з Днем Конституції України, командир національного контингенту 15-ї ротації багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косовому гвардії підполковник Олег Зубовський подякував своїм підлеглим за сумлінне виконання службових обов’язків. - Український народ має багату історію, пов’язану зі створення правових основ організації та розвитку різних сторін життя суспільства, - наголосив підполковник Олег Зубовський. - Тому, ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. При цьому командир національного контингенту 15-ї ротації звернув увагу присутніх що український народ поважає конституційний устрій інших країн та прагне допомогти їм в утвердженні конституційних норм. 

- Наша держава, з часу свого утворення, є активним учасником світового миротворчого руху, споряджаючи в зони локальних конфліктів в різних куточках світу військові миротворчі контингенти, що передбачено програмою військової співпраці Україна-НАТО “Партнерство заради миру”, - підкреслив гвардії підполковник Олег Зубовський. 

У свою чергу, командир багатонаціональної бойової групи “East” полковник Майкл Шварц подякував за запрошення.
- Для мене, велика честь бути присутнім тут з Вами, відзначати 15-у річницю Конституції України, так як Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна та правова держава, яка добре вписується в нашу місію по забезпеченню миру, підтриманню спокійної обстановки та свободи пересування, - наголосив командир багатонаціональної бойової групи “East”. - Саме тому, ми знаходимось у Косово, щоб інституції в Косово стали саме контрольованими. 

Крім того, командир багатонаціональної бойової групи “East” полковник Майкл Шварц підкреслив, що українські миротворці чудові спортсмени, які продемонстрували добру гру у футбол - зайнявши друге місце та волейбол – зайнявши перше місце і заслуговують на визнання та глибоку повагу. 

- Я пишаюся вашим національним контингентом, а саме відміною роботою яку ви виконуєте кожен день. Ви завжди пунктуальні. У вас чудові відносини з різними національними контингентами. Ваші солдати завжди нам в нагоді та користуються у нас повагою. Ви з честю виконуєте свою місію, - наголосив він. 

У відповідності до наказу командира українського миротворчого контингенту з нагоди Дня Конституції України було зачитано святковий наказ, оголошено подяки та вручено грамоти кращим військовослужбовцям за активну участь у миротворчій діяльності та бездоганне виконання службових обов’язків. 

На завершення церемонії військовослужбовці національного миротворчого контингенту пройшли урочистим маршем перед високоповажними гостями.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua