www.novograd.osp-ua.info

Чудеса своїми руками
11.02.2011

Днями загальноосвітня школа №10 художньо-естетичного профілю приймала у себе вчителів світової літератури та англійської мови, які прибули на спільний міський семінар з теми «Формування мотивації навчальної діяльності, соціально зрілої особистості на уроках англійської мови, світової літератури». Педагогічний колектив школи вже декілька років цікавить проблема інтеграції (об’єднання змісту кількох предметів) змісту предметів як шляху до всебічного розвитку учнів. 


Крім відкритих уроків у 10 класі з світової літератури (вчитель С.Б.Бурковська) та англійської у 8-Б класі (вчитель Л.В.Опанасюк), увазі присутніх було запропоновано познайомитися з міжпредметною інтеграцією – бінарними проектами з англійської мови-хімії «Відкриття відомих англійських хіміків» та світової літератури-художньої культури «Романтизм в світовій літературі та живописі», які підготували дев’ятикласники під керівництвом вчителів англійської мови Л.В.Опанасюк, хімії Є.А.Капустинської, світової літератури Т.П.Шевчук, образотворчого мистецтва О.П.Лавренюк. 


А ще порадувало всіх відвідування літературного салону «У пані Грін», який підготувала з учнями 10 класу заступник директора школи, вчитель світової літератури С.Б.Бурковська, та вистави за твором О.Гріна «Пурпурові вітрила»,підготовленої учасниками шкільного театру «Березіль» (режисери-постановники директор школи З.М.Козубенко та педагог-організатор Т.М.Кравчук). В свій час О.Грін зауважував: «Я зрозумів одну нехитру істину. Вона в тому, щоб робити так звані чудеса своїми руками». Ці чудеса, зроблені своїми руками, школа №10 продемонструвала під час інтегрованого семінару.


І.М.Буцукіна,
методист ІМЦ управління освіти і науки

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua