www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Кожна дитина повинна мати родину!
30.09.2010

30 вересня Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Діти – це наш завтрашній день. І саме тому кожна дитина повинна мати два міцних крила в долі своїй - маму і тата, які обіймуть, захистять від негод, підтримають, виведуть у повноцінне самостійне життя.

Сьогодні важливим завданням всього суспільства та держави є створення таких умов, за яких дитина-сирота буде влаштована до родини, де вона буде оточена теплом, любов’ю та увагою батьків.

Оцінюючи результати роботи з усиновлення, проведеної за останній рік, хочу відмітити що найбільш значимим досягненням стало привернення суспільної уваги до проблем дітей і особливо дітей без опіки. Сьогодні на обліку в службі у справах дітей перебуває 170 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На обліку з усиновлення 77 дітей. В сімейні форми виховання влаштовано 102 дитини, 27 дітей перебуває в школах – інтернатах, це діти більш старшого віку і на жаль мають набагато менше шансів набути сім’ю. Навчаються в професійно – технічних закладах – 17, за станом здоров’я 24 дитини перебувають в закладах Міністерства охорони здоров’я.

Ми щиро радіємо, що в нашому місті немало таких людей, які вболівають за долю дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки.

Хочеться подякувати в цей день своїм колегам — партнерам соціального супроводу дітей. Сподіваюсь, що нам вистачить наполегливості, фаховості професійно провадити державну політику у сфері захисту прав дітей.

Я щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти.

Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Людмила Місюра
Начальник служби у справах дітей міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua