www.novograd.osp-ua.info

1 серпня стартує Загальноукраїнська браслетна кампанія проти насильства
28.07.2010

В Україні в серпні пройде масштабна інформаційна кампанія проти насильства, організована Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з п’ятьма міжнародними організаціями – Європейським Союзом, Радою Європи, Програмою Розвитку ООН, Дитячим Фондом ООН та Міжнародною організацією праці. Основна мета заходу – формування в свідомості українців неприйняття домашнього насильства як ганебного і шкідливого явища. 

Акція пройде насамперед у Київській, Одеській, Львівській та Донецькій областях, а також в Автономній Республіці Крим.
Кампанія проти насильства розпочне низку інформаційних акцій зі зміни гендерних стереотипів в українському суспільстві. Вона включатиме рекламу на білбордах, мобільні скляні бокси із живими людьми, які ілюструватимуть той факт, що кривдники, як правило, виглядають та поводяться як звичайні люди, а також сотні тисяч вінілових браслетів зі словами «Я проти насильства», акції у Інтернеті, промоційні події на вулицях, у клубах, на музичних фестивалях тощо. 

Колір кампанії – малиновий, буде використовуватися протягом двох років у різних інформаційних заходах і має стати символом боротьби проти насильства. Організатори запрошують усіх небайдужих підтримати кампанію, одягнувши малиновий браслет зі словами "Я проти насильства".
Стартує акція 1 серпня флеш-мобом на Софійській площі у Києві. Учасники флеш-мобу створять найбільший "живий" малиновий браслет в Україні та світі.
Підтримати кампанію можна, замовивши безкоштовний браслет "Я проти насильства" на сайті проекту – http://vsirivni.com.ua/noviolence


За матеріалами інтернет-видань

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua