www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: Літо у оздоровчому таборі „Веселка“
04.06.2010

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора - канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером - це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. 

Літо - найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров`я. У нього є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, трудове, цікаве. Так воно і є – щедре на відкриття, повне романтики. Ласкаве сонце, свіже повітря і навіть теплий літній дощик дарують усім нам добрий настрій, усмішки, а отже, - здоров’я! А ще - воно веселе, безтурботне. 

Але головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.
Так, 31 травня знову розпочав роботу оздоровчий табір „Веселка“ при ЗОШ І – ІІІ ступенів №3. У таборі діти не тільки оздоровлюються, але й цікаво проводять свій час. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими. 

Побачивши посмішки дітей, гарний настрій, і сонечко почуло, виглянуло із-за хмар. Учні подивилися «сонячний концерт», взяли участь в іграх, відгадали загадки, весело і завзято виконали пісню про дружбу, адже „Веселка“ у коло своїх друзів щиро прийняла загін ЗОШ №4 „Білі вітрила“. Виховний процес з дітьми в таборі поєднує відпочинок, працю, спорт, які об’єднують тематичні дні: „День гри“, „День спорту“, „День природи“, „День фантазера“, „День казки“, „День навпаки“. Створенню у дітей хорошого емоційного настрою, почуття романтики сприяє оформлення оздоровчого табору і такі атрибути табірного життя як прапор, емблема, гімн «Веселки», закони життя табору; девізи, речівки. Для дітей організовані гуртки від ТВЦДЮ: „Оригамі“, „Паперопластика“, „Ліпка“, „Художнє оздоблення“, „В’язання“, „Бісероплетіння“; шкільні: „Євросвіт“ - граємо в ігри Європи – керівник Чала О.І., „Народознавчий“ - спортивно-народознавчий захід „Козацькі розваги“ - Зубовська І.І., „Вишиванка“ - конкурсно-розважальна програма „Мода і літо„ – Кучинська А.М., спортивні змагання „Веселі старти“ - Дорошенко А.О., Лівечко О.І., ЮІР - виступ агітбригади „Діти та дорога“ - Стипанюк І.П. та різні веселі ігри. Діти відвідують музеї та переглядають багато дитячих казок та мультфільмів. 

Все, що складає насолоду життя в пришкільному оздоровчому таборі „Веселка“ є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Під час проведення заходів використовуємо оздоровчі можливості природного оточення. Посилений контакт з природою особливо необхідний дітям в нинішній техногенний час. Відпочинок серед природи створює сприятливі можливості для оздоровлення, розвитку науково-пізнавальної зацікавленості, творчих здібностей вихованців.
Отже, старт літу був дан. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері „Веселки“ відкриті для вихованців.
Ласкаво просимо! 


Цибульська Т.Л.
Заступник з виховної роботи


© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua