www.novograd.osp-ua.info

Міські методичні об’єднання педагогів – школа формування професійної майстерності
07.04.2010

В ДНЗ №15 відбулось засідання методичного об’єднання вихователів середніх груп з теми «Форми і методи виховання креативності у дітей дошкільного віку». Інформаційно-методичний центр не вперше виносить цю тему на обговорення педагогів дошкільних навчальних закладів: в Школі педагогічної майстерності при ІМЦ вихователі мали змогу обговорити питання спільного й відмінного в поняттях «творча діяльність» та «креативність», забезпечення умов для виховання креативності у дітей, використання ігор та ігрових вправ. Вихователь Вовк О.А. забезпечила практичний показ здійснення особистісно орієнтованої взаємодії з дітьми у вирішенні творчих завдань та проблемних ситуацій. Вихованці доставили присутнім масу задоволення й позитивних емоцій своїми кмітливими відповідями та пропозиціями. Цікаві інтерактивні ігри підготувала для учасників методоб’єднання завідуюча Лопатюк В.І., педагоги напівсерйозно-напівжартома змогли перевірити свій рівень креативного мислення та обмінятися власними думками щодо побаченого та почутого. 

В ДНЗ №13 музичні керівники дошкільних навчальних закладів зібрались для обговорення проблеми «Музично-дидактичні ігри як засіб розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку». Музкерівник Гороницька Л.П. поділилась власним досвідом використання музично-дидактичних ігор на заняттях. Учасники заходу мали нагоду передивитись тематичне заняття в старшій групі «Нарешті вже веснонька люба прийшла», поділитись враженнями і надати дружні поради колезі, отримати методичні рекомендації щодо використання музично-дидактичних ігор від інформаційно-методичного центру та методичної служби ДНЗ №13. 

В ДНЗ №6 згідно плану інформаційно-методичного центру відбулось засідання методичного об’єднання вихователів старших груп з теми «Створення сприятливих умов для гармонійного поєднання інтелектуального розвитку дитини з її емоційно-вольовим, морально-духовним та естетичним розвитком». Лейтмотивом усього заходу стали слова Рене Декарта: «Для того, щоб удосконалювати розум, треба більше роздумувати, ніж заучувати». Практична частина була представлена вихователями Шевчук Н.С., Челядіною Л.С. та Савчук І.В., теоретична – завідуючою Медведчук З.П. та вихователем-методистом Рижківською Р.М. Педагоги обговорили проблемні питання забезпечення умов для інтелектуального розвитку дітей, особливості спілкування дорослого і дитини, в інтерактивній грі «Краплинки й промінці» поділились компліментами та порадами на адресу педагогів, що показували заняття.

Житня І.В.,
методист ІМЦ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua