www.novograd.osp-ua.info

Відбулася прес-конференція міського голови
02.04.2010

Вдруге у поточному році міський голова Микола Боровець зустрівся із журналістами місцевих ЗМІ. Традиційна прес-конференція була присвячена підсумкам соціально-економічного розвитку Новограда-Волинського у І кварталі поточного року. За словами очільника міста попри фінансово-економічні труднощі, пристрасті виборчих перегонів, відсутність бюджету промисловість, бізнес функціонували стабільно, а значить новоград-волинці мали роботу, заробітну плату. У центрі зайнятості перебуває 1059 осіб, що не так багато. 

На початку року в місті створено редакцію міського радіомовлення і вже два місяці щоденно у новому форматі виходять в ефір радіопередачі. Продовжуємо працювати над тим, щоб з’явилося ефірне телебачення, що дасть можливість охопити всю територію міста місцевими та обласними телепрограмами. 

Підходить до завершення опалювальний сезон. Микола Петрович подякував тим новоград-волинцям, які своєчасно розраховуються за комунальні послуги. Він вважає правильною позицію міської влади щодо стримування розміру тарифів за тепло, воду. Хоча керівництво обласної державної адміністрації зауважило, що наші тарифи лише на 74% є економічно обґрунтованими. Такий показник – один із найнижчих в області. Вірогідно, що міська влада буде вимушена переглядати розміри тарифів. 

На початку року пройшли підсумкові збори в ОСББ за участю представників від влади. Безумовно, проблем в їхній діяльності вистачає, але люди зрозуміли, що вони самі є господарями та ініціаторами у розв’язанні наболілого. Наразі активніше проводиться благоустрій у дворах багатоквартирних будинків, швидше та якісніше виконуються ремонтні роботи. Міський голова вважає, що питання обслуговування внутрибудинкових теплових лічильників, надання дозволу на встановлення індивідуального опалення, пропозиції щодо тарифів на обслуговування житла мають вирішувати самі мешканці. Тільки за їхньою участю повинні врегульовуватись і проблеми паркування автотранспорту на територіях ОСББ, встановлення індивідуального опалення в квартирах. На підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків сподівається міська влада у контролі за процесом переведення житлових приміщень у нежитлові, в яких ведеться підприємницька діяльність. Від вирішення цієї проблеми залежить порядок та безпека у використанні внутрибудинкових комунікацій. Готується відповідне рішення виконкому міської ради. 

Багато уваги міський голова приділив висвітленню ходу робіт з весняного благоустрою, зазначивши, що за 10 днів зроблено багато у проведенні санітарної очистки міста після зими. Микола Петрович подякував керівникам підприємств О.М.Ющенку, С.Ф.Портянку, В.І.Перерві, В.І..Рибінському, освітянським колективам, мешканцям вулиць Житомирської, Соборності, Котляревського, Шевченка, Дружби, Косачів, працівникам ОСББ за активність та високі темпи роботи. Багато зроблено і працівниками міської ради, які обійшли до 100 вулиць міста, переконуючи новоград-волинців у необхідності швидкого прибирання. Адже Великодні свята цьогоріч ранні. „Порядок ми повинні наводити спільно!“ – не раз повторював міський голова. А для тих, хто не виконує рішення виконавчого комітету, Правила благоустрою міста влада разом із правоохоронцями змушена буде застосувати штрафні санкції, які відтепер зросли в 3 рази. Було названо і „нерадивих“ господарів – завод сільгоспмашин, Терцентр, районна бібліотека, недоліки прибирання яких особливо стали помітні поряд із тими, хто прибрав прилеглу територію. 

Попереду ще роботи з благоустрою міських та військового кладовищ, висадка дерев, кущів, квітів, прибирання стихійних сміттєзвалищ та берегів річок. Влада чекає більшої активності та принциповості від працівників міського відділу міліції по відношенню до тих, хто створює такі звалища сміття, хто попри дію законів розпиває пиво, алкоголь у парках, скверах, на автобусних зупинках. Сподіваємося і на небайдужість до цих проблем з боку журналістів місцевих ЗМІ, батьків, педагогів, власників магазинів.
У численних запитаннях до міського голови присутні журналісти цікавилися долею пивзаводу, колишнього консервного, виявляли стурбованість з приводу безгосподарного використання земельних ділянок в районі Будинку офіцерів, залізничного вокзалу, масового спалення сміття, ремонту вулиці Войкова, безпеки дорожнього руху в центрі міста, майбутньої вартості пасажирських перевезень, підтримки народного театру та інше. Микола Петрович дав вичерпні відповіді на всі запитання, подякував журналістам за співпрацю та привітав із наступаючими Великодніми святами. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua