www.novograd.osp-ua.info

Нові обмеження в зв’язку з епідемічною ситуацією у місті та області
10.11.2009

На черговому засіданні міської надзвичайної протиепідемічної комісії під головуванням Титяневич В.С. аналізувалася епідемічна ситуація у місті та області.

Згідно з рішенням №6 обласної надзвичайної протиепідемічної комісії від 06.11.09 року в населених пунктах області з метою недопущення подальшого зростання захворювання на грип та ГРВІ необхідно:
- на підприємствах торгівлі, громадського харчування 3 рази на день призупиняти роботу закладу на санітарну годину для проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів дозволених МОЗ України;
- обмежити до 21.00 години роботу нічних закладів, інтернет клубів, ресторанів, кафе, барів та проведення у них масових святкувань;
- при вході на об’єкти торгівлі, транспорт, поліклініки, аптеки та інші місця масового скупчення людей розмістити об’яви «Прохання – не заходити без масок»;
- на підприємствах, установах та організаціях дотримуватись температурного режиму;
- забезпечити проведення санітарної очистки територій населених пунктів.

Це рішення взято до неухильного виконання і на території Новограда-Волинського.
В Житомирській області зареєстровано 22859 випадків захворювання (станом на 09.11.09), майже 40% - діти до 14 років. У місті станом на 10 листопада хворих на грип та ГРВІ – 2035 чоловік, на пневмонію, як ускладнення грипу - 35.

Захворювань населення грипом А H1N1 в області не виявлено. Міська надзвичайна протиепідемічна комісія радить населенню при появі перших ознак вірусних захворювань звертатись до лікарів та не займатися самолікуванням.

Міський голова Микола Боровець, який був присутній на засіданні комісії, звернув увагу на відповідальності керівників трудових колективів щодо обов’язкового виконання протиепідемічних заходів у місті.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua