www.novograd.osp-ua.info

Громадськість міста допомогла водоканалу
29.10.2009

На складну ситуацію з боргами Новоград-Волинської КЕЧ району перед водоканалом відреагували громадські організації міста. Вони підготували звернення до начальника ГоловКЕЧ Збройних Сил генерал-майора П. В. Онофрійчука, копію якого направили в Кабінет Міністрів України.

21 жовтня делегація в складі голови громадського об’єднання «Голос громади» В. С. Власика, голови квартального комітету «Громадський прогрес» В. П.

Присяжного та голови постійної комісії міської ради з питань ЖКГ та екології В. М. Матвійчика відбула до Києва в ГоловКЕЧ ЗСУ. Делегація зустрілася з начальником ГоловКЕЧ П. В. Онофрійчуком. Слід відмітити, що Петро Володимирович з розумінням віднісся до нашого звернення і попри недостатність фінансування в ГоловКЕЧ комунальної сфери, все ж зобов’язав начальника управління фінвідділу до 25 жовтня погасити 250 тисяч гривень з боргу КЕЧ перед Новоград-Волинським ВУВКГ, який становить 538 тис. грн.. Решту боргу мають погасити у листопаді цього року.

Недостатність фінансування Міністерства Оборони України з боку Кабінету Міністрів України перетворило Збройні Сили у великого боржника на місцях, де дислокуються його об’єкти, які є споживачами комунальних послуг. Повний розрахунок Міноборони з комунальними підприємствами можливий лише за умови додаткового спрямування Кабміном коштів міністерству.

Наразі кошти в сумі 250 тис. грн надійшли на рахунок міськводоканалу. Комунальне підприємство має надію, що військові до кінця поточного року сплатять і решту боргу за спожиту воду.


Голова постійної комісії міської ради з питань ЖКГ
та екології В. М. Матвійчук

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua