www.novograd.osp-ua.info

Головну новорічну ялинку Новограда-Волинського вже встановлено на площі Лесі Українки
12.12.2019

До новорічно-різдвяних свят на площі Лесі Українки 12 грудня 2019 року встановили ялинку. Цьогоріч її висота сягає близько 13 метрів.  

Вже традиційно новорічне дерево привезли з Пилиповецького лісництва у супроводі автомобілю Національної поліції.
 Доставку та монтаж  ялинки здійснило комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».

Після проведення робіт з монтажу ялинки, розпочнеться її прикрашання та оздоблення. Як повідомив директор КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» Сергій Моісєєв ялинку оформлятиме дизайнер в червоно-золотому кольорі за допомогою 150 нових іграшок та бантиків, а також світлодіодних гірлянд. 

Також на площі Лесі Українки працівники КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» розмістять святкові будиночки для новорічно-різдвяного ярмарку, де гості та мешканці міста зможуть придбати різноманітні смаколики.  Згідно з рішенням сесії міської ради на оформлення міста до свят ілюмінацією, оздоблення ялинки та створення двох фотозон (ілюмінація фонтану та фея на місяці) з міського бюджету виділено 200 тис. грн.

Урочисте запалення вогнів головної міської ялинки вже традиційно відбудеться 19 грудня о 16:00 год. в День Святого Миколая.Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua