www.novograd.osp-ua.info

«Чемпіонат Житомирської області з карате»
24.10.2019

У Новограді-Волинському 19-20 жовтня 2019 року на спортивній базі Ліцею № 11 пройшов чемпіонат Житомирської області з карате серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих.

Змагання проходили на 3-х татамі у надзвичайно жорсткій боротьбі. 250 спортсменів з семи клубів Житомирщини приїхали виборювати звання чемпіона області. Обслуговували змагання 21 суддя Всеукраїнської категорії з м. Києва, м. Житомира та Житомирської області. Спортсмени змагались в особистих та командних спарингах.

В командному куміте вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради зайняли друге місце.

Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали Пастухова Марія, Шащук Богдан, Адамський Дмитро, Здунюк Кирило, Ольшанський Владислав, Сугак Єгор, Алексеєнко Артем, Ганношин Нікіта. Усі гості чемпіонату відмітили високий рівень організації і проведення змагань. Фінансування участі у змаганнях здійснювалося за кошти Новоград-Волинської міської ради.

Тренують наших каратистів тренери викладачі ДЮСШ Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Корнійчук Петро Петрович і Майстер спорту України з карате Рибачок Вадим Анатолійович.
Інструктор-методист ДЮСШ М.А. Весельський

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua