www.novograd.osp-ua.info

Зустріч з учасниками військово-патріотичного вишколу 2019
09.10.2019

Директор міського молодіжного центру Володимир Ліберда 8 жовтня 2019 року провів зустріч з учасниками військово-патріотичного вишколу 2019, що відбувся напередодні 27-28 вересня.

Нагадаємо, що протягом двох днів на базі військової частини А3814 для молоді Новограда-Волинського проходить військово-патріотичний вишкіл. 36 юнаків та дівчат, студентів вищих навчальних закладів Новограда-Волинського, вирішили випробувати себе у польових умовах, адже вони мріють про військову службу у Збройних Силах України або ж загартувати дух. Захід організовано управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради (начальник Ярослав Циба).

Учасників військово-патріотичного вишколу було зібрано задля обговорення перспективи проведення подібних заходів у Новограді-Волинському. Привітала присутніх в.о. міського голови Оксана Гвозденко. Тим часом, молодь поділилася емоціями, думками та враженнями від участі у військово-патріотичного вишколі, а також висловила побажання і пропозиції щодо розвитку національно-патріотичного виховання в місті.


 
Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua