www.novograd.osp-ua.info

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян
16.07.2019

16 липня 2019 року, в ході підготовки до чергової сесії міської ради, під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян. 
На комісії розглянули 37 питань, що внесено на пленарне засідання 33-ї сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 25 липня.
Значну увагу члени комісії приділили питанню «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» та опрацювали ряд питань, що стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, тощо. 
Зокрема, було погоджено пропозицію щодо спрямування коштів на капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Маковиці. Також вирішено доповнити Програму фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2019-20201 роки, затверджену рішенням міської ради від 20.12.2018 р. №612, пунктом щодо дольової участі у придбанні ємкостей для роздільного збору сировини з твердих побутових відходів та облаштування майданчиків для цих ємкостей (50% - міський бюджет, 50% – ОСББ).
До розгляду питання «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському» комісія вирішила повернутися після його довивчення.
Частину питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян погодили внести на голосування під час засідання 33-ї сесії міської ради за скороченою процедурою.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua