www.novograd.osp-ua.info

На засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин
16.07.2019

Згідно з графіком засідань постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного 33-ї сесії міської ради сьомого скликання, 15 липня 2019 року голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Остапчук провів її засідання.

На засіданні комісії розглянули 37 питань порядку денного чергової сесії. При розгляді члени постійної комісії висловили ряд пропозицій, доповнень та зауважень, які були зафіксовані протокольно.

Зокрема: розробити положення про стимулювання бюджетних установ за економію енергоносіїв, теплоносіїв та водоспоживання; надати розгорнутий перелік робіт згідно статутної діяльності КП «Шляхрембуд», на виконання яких спрямовується 530 тис. грн.; спрямувати 481 тис. 400 грн. на капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Маковиці; запланувати в міському бюджеті на 2020 рік кошти на реконструкцію школи в селі Майстрів; обладнати майданчики для роздільного збору сміття з відповідним відсотком співфінансування міської ради та ОСББ (50% на 50%); тощо.

Питання «Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському» комісія вирішила зняти з розгляду.

Загалом, проекти рішень, які отримали підтримку членів комісії, рекомендовані ними до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проектів рішень запропонували внести на обговорення на погоджувальну раду або ж у сесійну залу під час пленарного засідання 33-ї сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 25 липня.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua