www.novograd.osp-ua.info

Свято Майстрівського старостинського округу
15.07.2019

Святковий концерт, конкурси, розваги для дітей. Так у неділю, 14 липня, в селі Майстрів проходило свято Майстрівського старостинського округу, організоване відділом культури і туризму Новоград-Волинської міської ради.

Розпочався захід із ходи муніципального духовного оркестру.

Затим на гостей чекала святково-розважальна програма, яка була насичена виступами аматорів міста Новограда-Волинського та місцевих виконавців, святковою лотерею, конкурсом «Вгадай мелодію», караоке, дитячим флешмобом «Україна – це ми!».

На дітей чекали цікаві розваги, працював дитячий атракціон, акваринг, попкорн, солодка вата.

Глядачі були дуже щедрі на емоції на оплески. Люди співали і танцювали разом з учасниками.

Участь у заході взяло керівництво Новоград-Волинської міської ОТГ.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Майстрів.

Довідково:

Відповідно до Закону щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення, 1-го листопада на засіданні 26-ї сесії міської ради було прийнято рішення про добровільне приєднання Майстрівської сільської ради до міста Новограда-Волинського.

Новоград-Волинський став другим містом обласного значення, після Житомира, який створив об’єднану територіальну громаду.

Наразі для кожної школи у селах Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці придбані нові шкільні меблі, зокрема: окремі парти та стільці для кожного учня, шафи для зберігання засобів навчання, столи учительські, ігрові столи та стільці, шкільні дошки для крейди, на що з міського бюджету було виділено 117 тим. грн. 
Ще 26 тис. грн. виділено на заміну віконних блоків у Майстровольській школі.

Для Майстрівської школи виготовлено проектно-кошторисну документацію, за якою передбачено встановлення нової системи опалення, підведення води, облаштування теплих туалетів та ремонт внутрішніх приміщень навчального закладу.

112 тисяч гривень з міського бюджету виділено на забезпечення потреб місцевої футбольної команди «Нива».

Підключено супутниковий інтернет до приміщення Майстрівської сільської ради. Наразі ведуться перемовини щодо проведення у Майстрівському старостинському окрузі дротового інтернету.

Оновлено фігури на кладовищі та розроблено проект щодо відновлення пам’ятника на братській могилі часів Другої світової війни в селі Майстрів.

Також заплановано відновлення вуличного освітлення та вирішується питання щодо забезпечення систематичного вивезення сміття.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua