www.novograd.osp-ua.info

Захід з нагоди 31-ї річниці від дня створення відділення соціальної допомоги вдома
02.07.2019

01 липня 2019 року в приміщенні територіального центру відбувся захід з нагоди 31-ї річниці від дня створення відділення соціальної допомоги вдома!

Вже 31 рік функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради. Але не всі знають, що багаторічна плідна робота установи починалась зі створення 1 липня 1988 року відділення соціальної допомоги вдома для надання соціальних послуг одиноким громадянам міста.

Фундамент відділення закладений добре знаними та шанованими у місті людьми: на той час міським головою Ринкою А.А., начальником відділу соцзабезпечення Троцьким А.А., першим завідувачем відділення Тупальською Т.С.

Дотичними до історії розвитку установи є нинішні депутати міської ради та міський голова Весельський В.Л., які розширили штат соціальних робітників до 10 чоловік та виділили кошти на придбання нового автомобілю для потреб підопічних.

У відділенні соціальної допомоги вдома кожному отримувачу соціальної послуги (підопічному) особисто призначається соціальний робітник, який стає професійним представником, посередником у різних службах громади та надійним помічником у вирішенні життєвих проблем.

Відділення очолює завідувач Марекіна О. А., якій підпорядковуються 3 соціальних працівника, два фахівця із соціальної роботи вдома та 49 соціальних робітників, які надають соціальну послугу «догляд вдома» 577 підопічним (понаднормово обслуговується 93 чол.). За 31 рік здійснено супровід життєвих доль 3773 громадян міста.

З привітальними словами до колективу територіального центру звернулися запрошені гості: міський голова Весельський В.Л., заступник міського голови Гвозденко О.В., директор департаменту праці та соціального захисту населення Хрущ Л.В., депутат міської ради Пономаренко О.А.. Подякували колективу за сумлінну працю, відмітили, що робота установи є вкрай важливою і потрібною людям та суспільству.

Зі святом колектив привітала директор терцентру Гудзь О. П. яка наголосила, що установа постійно працює над своєчасним та якісним наданням соціальних послуг, намагаючись полегшити життя тих, ким опікується. Праця соціального робітника – це вияв милосердя, творення добра та турбота про ближнього не тільки через службові обов’язки, а й за велінням совісті та покликом душі і буде потрібною до того часу, поки існує людина.

До святкової дати був приурочений конкурс «Кращий соціальний робітник», який проводився у відділенні по виробничим показникам. Переможцями були визнані соціальні робітники: Мощенкова З.В., Андрощук І.В., Русак Г.І.

Найкращим соціальним робітникам були вручені від профспілкового комітету грамоти та подяки.


 
Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua