www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: апаратна нарада
02.07.2019

У понеділок, 1 липня 2019 року, в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневу апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради щодо питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської ОТГ, які стосувалися освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціальної сфери, житлово-комунального господарства, економіки тощо.

Зокрема, було підведено підсумки минулого тижня, в тому числі зазначено, що завершено роботи з капітального ремонту (асфальтування) 1-го провулку Володимира Антоновича; продовжуються роботи з капітального ремонту зливової каналізації на вул. Родини Косачів з подальшим її асфальтуванням; завершено першу частину робіт з капітального ремонту тротуару на вул. Леваневського, 12 – 14, продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Леваневського, 2/1 – 6.

28 червня на стадіоні «Авангард» відбувся фінальний матч розіграшу Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2019 року між ФК «Звягель» (Новоград-Волинський) та ФК «Полісся» з Городниці. У результаті з рахунком 2:1 перемогу здобула ФК «Звягель» та здобула омріяну перемогу в Кубку області.

Крім того, наприкінці минулого тижня було проведено урочистий захід з нагоди 23-ї річниці Конституції України, у музеї родини Косачів з нагоди 170-річчя від дня народження Олени Пчілки відбувся захід на тему: «Велич особистості. Олена Пчілка» за участі доктора філологічних наук Ірини Фаріон, у вищих навчальних закладах міста та закладах загальної середньої освіти пройшли випускні вечори.

Також було зауважено, що з 2-го по 4-те липня на запрошення Рогачівського виконавчого комітету делегація у складі секретаря міської ради Василя Остапчука та начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук братимуть участь в урочистих заходах, присвячених 75-річчю Дня міста Рогачова Республіки Білорусь, який з 1996 року є містом-побратимом Новограда-Волинського.

На завершення відбулося обговорення виконання доручень, отриманих за результатами зустрічі у травні 2019 року керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу.


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua