www.novograd.osp-ua.info

Робоча нарада міського голови
06.02.2019

6 лютого 2019 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду, у ході якої відбулося ознайомлення з комерційною пропозицією керівництва ТОВ «Каріна» (м. Житомир) щодо функціонування полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Участь у обговоренні інвестиційних питань взяв Андрій Рассадін – директор КП «Шляхрембуд», на утриманні якого з початку 2019 року перебуває полігон твердих побутових відходів. Зокрема, Андрій Олексійович зазначив, що для покращення роботи підприємства, яке має заборгованості, першочергово необхідно придбати ваги та компактор.

Учасники зустрічі, а це: секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник управління ЖКГ,Е та КВ міської ради Олександр Богданчук, а також голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк, депутат міської ради Юра Мірзабекян, зійшлися на думці, що з метою покращення фінансової складової діяльності КП «Шляхрембуд» і залучення інвестицій у місто необхідно завершити будівництво полігону твердих побутових відходів (другий пусковий комплекс) та в подальшому розглянути можливість встановлення сортувальної лінії для сміття.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua