www.novograd.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі
06.02.2019

06 лютого 2019 року в конференц-залі міської ради відбулось перше в цьому році засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі.

Бюджет участі (громадський бюджет, бюджет міських ініціатив) - це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію. Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. 

На засіданні робочої групи, до складу якої входять працівники виконавчих органів міської ради, представники депутатського корпусу та громадських організацій, було обговорено ряд питань, пропозицій та зауважень, що стосуються організації та проведення проекту, а саме щодо внесення змін до Положення про Бюджет участі ( громадський бюджет). Зокрема, було запропоновано оновити склад робочої групи: запросити активістів місцевих громадських організацій та виключити учасників, які багаторазово були відсутні на засіданнях. 

Не змінилися, кошторисна вартість однієї проектної пропозиції, яка не повинна перевищувати суму 100 тис. грн. та кількість проектів - п’ять.

Всі зміни, правки, пропозиції будуть затвердженні на сесії міської ради, яка відбудеться у квітні 2019 року.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua