www.novograd.osp-ua.info

На черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
06.02.2019

5 лютого 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у конференц-залі міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якій взяли участь начальник та заступник начальника Новоград-Волинського міжрайонного управління СБУ в Житомирській області, співробітник військової контррозвідки СБУ, начальник лінійної виробничо-диспетчерської станції «Новоград-Волинський» ДП «Прикарпатзахідтранс» та начальник служби безпеки цієї ж станції, начальник пункту технічного обслуговування вагонів станції Новоград-Волинський-1 «Південно-Західної залізниці», в.о. старости Майстрівського старостинського округу.

Під час опрацювання питань порядку денного увагу було акцентовано на вжитті заходів щодо оперативного реагування на виникнення та ліквідацію надзвичайних ситуацій. Відтак, керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради, підприємств, установ, організацій усіх форм власності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади було, зокрема, рекомендовано організувати роботу з оперативного реагування на надзвичайні ситуації та здійснити ряд організаційних і управлінських заходів (від планування реагування на надзвичайні ситуації, інформування, переведення органів управління і сил у вищі ступені готовності, безпосереднього управління ними, організації взаємодії до забезпечення безпеки людей в зоні надзвичайних ситуацій).

У ході засідання було затверджено Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Новоград-Волинської міської ОТГ, а також план роботи комісії на поточний рік.

Затим члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили План дій виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради, підприємств, установ, організацій Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році.

В рамках розгляду цього питання було затверджено склад оперативного штабу з безпечного пропуску дощових паводків та весняної повені у 2019 році та склад оперативної (мобільної) групи по координації дій органів управління, сил і засобів при ускладненні обстановки у повеневий та паводковий період у поточному році.
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua