www.novograd.osp-ua.info

Відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді
01.02.2019

1 лютого 2019 року у конференц-залі під керівництвом заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

На порядок денний були винесені питання щодо затвердження плану роботи міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також розгляд рекомендацій щодо розробки програми національно патріотичного виховання дітей та молоді Новоград-Волинської ОТГ на 2020-2024 роки.

Оксана Василівна наголосила на важливості проведення заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування у підростаючого покоління системи національних цінностей, патріотичних ідеалів та пріоритетів, які сприяють становленню особистості.

В ході розгляду зазначених питань також членами ради було внесено пропозиції та зауваження до плану роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2019 рік , розглянуто пропозицїї щодо внесення змін до складу координаційної ради.

Також члени ради висловивили свої ідеї щодо програми національно патріотичного виховання дітей та молоді Новоград-Волинської ОТГ на 2020-2024 роки та колективно прийняли рішення розробити та надати план заходів до вересня 2019 року.
 

 


Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua