www.novograd.osp-ua.info

ДНЗ Новограда-Волинського будуть забезпечені хлібобулочними виробами
10.01.2019

10 січня 2019 року в соціальних мережах в групах Новограда-Волинського з’явилися ряд дописів щодо відсутності хлібобулочних виробів у дошкільних навчальних закладах міста.

Реагуючи на повідомлення в соціальних мережах, заступник міського голови Оксана Гвозденко терміново здійснила об’їзд дитячих навчальних закладів задля вивчення ситуації із забезпечення повноцінного харчування дітей. Оксана Василівна оглянула 8 ДНЗ та з’ясувала, що в закладах в наявності якісні продукти харчування, проте в деяких дитячих садочках дійсно наразі є проблема із забезпеченням хлібобулочними виробами, а саме це ДНЗ № 4, № 14 та № 15.

Справа в тому, що не відбулося перше розкриття тендерних пропозицій і тендер на визначення постачальника хлібобулочних виробів пройшов із затримкою. Враховуючи це, ряд дошкільних навчальних закладів, а саме ЦРД «Дельфін», ДНЗ № 2 та ДНЗ № 6 вийшли із ситуації, що склалася та випікали хлібобулочні вироби самостійно (фото під дописом).

Заступник міського голови Оксана Гвозденко за результатами об’їзду провела термінову нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів під час якої обговорили ситуацію, що склалася. Оксана Василівна вказала на неприпустимість неякісного харчування дітей в ДНЗ міста та необхідність забезпечення повноцінного меню.

Таким чином, заступник міського голови Оксана Гвозденко дала доручення начальнику управління освіти і науки міської ради Тетяні Ващук вирішити проблему із забезпеченням дитячих садочків хлібобулочними виробами, а також надати міському голові Віктору Весельському пояснювальну записку щодо причин відсутності хлібобулочних виробів в деяких ДНЗ.

Між тим, дошкільні навчальні заклади Новограда-Волинського будуть забезпечені хлібобулочними виробами у повному обсязі вже у понеділок (14 січня), оскільки тендер на визначення постачальника хлібобулочних виробів завершився - переможцем визначено ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua