www.novograd.osp-ua.info

Визначено переможця з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2019 році
10.01.2019

10 січня 2019 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2019 році.

Засідання відбулося за участі заступника голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юрія Новиченка, а також членів конкурсної комісії (розпорядження міського голови від 03.01.2019 №1(о)).

Свої пропозиції щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках надали керівники: філії Житомирського облуправління «Державний ощадний банк України», відділення № 322/05 АБ «Укргазбанк» та відділення №4 АТ КБ «Приватбанк».

Як зазначила заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, відповідно до пункту 8 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 6, переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу відсоткову ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

Отож, враховуючи те, що Державний ощадний банк України запропонував найвищу ставку, серед претендентів, його було визначено переможцем з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2019 році.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua