www.novograd.osp-ua.info

Відбулося засідання робочої групи з питань відновлення та проведення робіт з реконструкції будівлі міського Молодіжного центру
10.01.2019

9 січня 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова (розпорядження міського голови №2 від 09.01.2019 «Про відрядження») відбулося засідання робочої групи з питань відновлення та проведення робіт з реконструкції будівлі міського Молодіжного центру.

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, представники проектанта – ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Ю. Лосицький», а також члени робочої групи.

Під час зустрічі було зазначено, що відповідно до державних будівельних норм, так як Молодіжний центр є пам’яткою архітектури місцевого значення, має проводитися реставрація.

Також присутні обговорили функціональне призначення приміщень будівлі. Зокрема, директор міського Молодіжного центру Олександра Радчук зазначила, що за результатами проведеного серед мешканців міста опитування, 78% новоград-волинців підтримали думку щодо відновлення роботи саме тих закладів та організацій, які функціонували у центрі та були спрямовані на розвиток молодіжної політики, а саме: кінотеатр, спортивна зала, дитячо-молодіжне кафе, молодіжно-дитячий розважальний центр тощо.

Наразі проектувальникам надано технічне завдання для розробки проектно-кошторисної документації, після чого має бути проведено експертну оцінку та оголошено тендер на виконання реставраційних робіт.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua