www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради
08.01.2019

8 січня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради Василем Остапчуком, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступниками міського голови Оксаною Гвозденко та Анатолієм Легенчуком, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник, начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксаною Талько. У ході наради було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення міської громади.

Затим у конференц-залі міської ради під головуванням очільника міста відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники виконавчих органів міської ради проінформували про поточну роботу в управліннях та відділах, а також визначили перелік першочергових завдань на цей тиждень.

Зокрема, начальник відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради Леся Мартинюк зазначила, що 16 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяна Забродіна повідомила, що 15 січня завершується прийом пропозицій від підприємств, організацій, установ і зацікавлених членів громади міста щодо номінацій та номінантів на участь в загальноміському відкритому рейтингу популярності «Гордість міста – 2018». Пропозиції можна надсилати на поштову адресу міської ради: вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, 11700, або в кабінет № 12 міської ради. За довідками звертатись за телефонами: (04141) 5-22-15, 5-33-96. На наступному тижні планується проведення першого засідання оргкомітету з розгляду пропозицій.

Крім того, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак поінформував, що Міністерство охорони здоров’я України виносить на громадське обговорення дві постанови Кабінету Міністрів України про трансформацію охорони здоров’я у 2019 році. Зокрема, передбачається, що з липня 2019 року Національна служба здоров’я України оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Планується, що в програму «Безкоштовна діагностика» увійдуть: 12 нових аналізів; мамографія і 5 видів рентгену: грудна клітка, суглоби, хребет, кістки і приносові пазухи; ехокардіографія, моніторинг ЕКГ і 2 види тесту для визначення патологій серцево-судинної системи; 6 видів УЗД: шлунково-кишковий тракт, нирки, сечовий міхур, артерії ніг, щитовидна і молочні залози; 4 види біопсії під контролем УЗД: щитовидної залози, лімфатичних вузлів, молочних та передміхурової залоз; видалення новоутворень: м’яких тканин і шкіри, у носі, гортані, вухах. Також «Безкоштовна діагностика» включатиме ендоскопічні дослідження і операції одного дня: стравоходу; шлунку; дванадцятипалої і товстої кишки; сечового міхура; трахеї і бронхів.

За підсумками оперативної та апаратної нарад міський голова дав відповідні доручення керівникам виконавчих органів міської ради.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua