www.novograd.osp-ua.info

Проведено інформаційно-просвітницьку роботу про форми насилля
06.12.2018

05.12.2018 в рамках акції «16 днів проти насильства» працівниками Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено інформаційно-просвітницьку роботу на базі Новоград-Волинського міського центру зайнятості, Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст., Новоград-Волинського вищого професійного училища, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.

Метою зустрічей було ознайомлення дорослих та дітей із формами та видами насилля, його наслідками. Для цього додатково була підготовлена презентація, у якій було представлено номери телефонів та установи, куди можна звернутися у разі виявлення насильства та підкреслено, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Загалом охоплено 72 особи.

В ході проведення заходів було роздано друковані матеріали у вигляді буклетів, ознайомлено із переліком послуг, які надаються Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової  допомоги.

 
Новоград-Волинський міський центр
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua