www.novograd.osp-ua.info

Запрошуємо новоград-волинців взяти участь у голосуванні за проект бюджету участі
08.11.2018

Бюджет міських ініціатив дозволяє кожному мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Задля цього впродовж серпня-жовтня відбувався прийом проектних пропозицій у рамках реалізації бюджету участі у місті Новограді-Волинському.

На розгляд новоград-волинців пропонується 22 проекти, які пройшли погодження учасниками робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, представниками виконавчих органів влади, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Ознайомитись з усіма проектами можна на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради (www.novograd.osp-ua.info) у рубриці «Економіка і бізнес » - «Бюджет участі» (http://novograd.osp-ua.info/?ch=3&fl=rinokpraci). 

Загальноміське голосування за проекти бюджету участі відбувається з 6 по 10 листопада 2018 року (включно) за адресою вул. Шевченка, 16, 1-й поверх “Будинку рад” (фойє) з 8:00 до 17:00 год. Також тут надана можливість ознайомитись з детальним змістом та ідеями авторів проектів.

Право голосу мають мешканці Новограда-Волинського, які підтвердять даний факт, пред’явивши паспорт з відповідною пропискою. Одна людина має змогу проголосувати за один проект. За кількістю голосів виграє 5 проектів, які будуть реалізовані у 2019 році за кошти Програми бюджету участі.

Підрахунок голосів відбудеться після закінчення голосування 10 листопада, у суботу, о 17:00 год. у конференц-залі міської ради під час засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі.

Нагадаємо, що бюджет участі (громадський бюджет, бюджет міських ініціатив) - це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію.
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua