www.novograd.osp-ua.info

Засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“
07.11.2018

7 листопада 2018 року  у конференц-залі міської ради відбулось засідання круглого столу „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м. Новограді-Волинському Житомирської області“. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради до чиєї компетенції відноситься дане питання та заступник начальника управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації Сергій  Сіренький.

Учасники зустрічі розглянули інвестиційну пропозицію компанії ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» вартістю 1,2 млн. дол. щодо будівництва гідроелектростанції на річці Случ у межах Новограда-Волинського. Потенційні інвестори ознайомили посадовців з проектом гідроелектростанції, яка працюватиме за «зеленим» тарифом, а також поінформували про вже реалізований аналогічний проект у м. Баранівка.


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua