www.novograd.osp-ua.info

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
05.11.2018

2 листопада 2018 року у місті Новограді-Волинському олімпіадою з біології стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Наразі назріла нагальна потреба оновлення процедури проведення учнівських предметних олімпіад. Управління освіти і науки та інформаційно-методичний центр виступили ініціаторами модернізації змісту, структури та організації проведення ІІ етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р. Адже організація проведення предметних олімпіад повинна викликати головне – довіру її учасників.

Цьогоріч олімпіади проходять у Новоград-Волинському вищому професійному училищі №7, ЗОШ №7, №8, №9, Ліцею №11. Одразу висловлюємо слова вдячності адміністраціям закладів за співпрацю та забезпечення сприятливих умов для учасників олімпіад.

Завідувач інформаційно-методичного центру та методисти, члени оргкомітету, забезпечують належні умови та контроль в аудиторіях, де змагаються учасники олімпіади. Наші пріоритети – відкритість, колегіальність, добровільність участі, об’єктивність оцінювання.

Члени журі олімпіад перевіряють учнівські роботи в день проведення олімпіади. Фінальним актом відкритості та чесності олімпіадних змагань є висвітлення результатів олімпіад на сайті інформаційно-методичного центру та забезпечення права учасників на апеляцію.

Головна мета нововведень полягає в тому, щоб спромогтися започаткувати новий, більш прозорий та позбавлений суб’єктивних впливів механізм проведення учнівських олімпіад з навчальних предметів. Наше професійне завдання вбачаємо у заохоченні учнівської молоді до вивчення окремих предметів та сприянні розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей.


 Наталія Ковальчук,
завідувач інформаційно-методичного центру

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua