www.novograd.osp-ua.info

Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради
30.10.2018

29 жовтня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради. Під час нарад було заслухано звіти про основні напрямки діяльності структурних підрозділів міської ради на минулому тижні та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

Зокрема, очільник міста наголосив на питанні освоєння коштів на капітальні та поточні видатки по галузях.

У ході апаратної наради начальник організаційного відділу міської ради Ніна Марчук зазначила, що на минулому тижні відбулися засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного 26-ї сесії міської ради сьомого скликання, за результатами яких сформовані відповідні пропозиції та зауваження до проектів рішень.

Разом з тим, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяна Забродіна проінформувала, що минулого тижня проходила загальноміська акція «Дні сталої енергії у місті Новограді-Волинському», у рамках якої відкрито фестиваль екологічних учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження».

Заступник міського голови Оксана Гвозденко наголосила, що у суботу, 3-го листопада, о 10:00 год. у Гарнізонному Будинку офіцерів відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди прибуття з зони ООС 54-го окремого розвідувального батальйону.

Заступник міського голови Анатолій Легенчук повідомив, що завершуються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки, відповідними управліннями та відділами міської ради розроблюється положення про паркування транспортних засобів у місті тощо.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Світлана Крапівницька зауважила, що відповідно до чинного законодавства, до закінчення 2018 року на ЦНАП додатково мають бути покладені послуги РАЦСу. Загалом з початку поточного року працівниками ЦНАПу надано 26 тисяч послуг.

Начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць доповіла, що найближчим часом очікується переміщення Краєзнавчого музею у приміщення колишньої будівлі аптеки № 29 (вул. Соборності, 24), а бібліотеки-філії №1 – у приміщення ЗОШ №8.

Крім того, на початку апаратної наради очільник міста привітав з нагоди дня народження іменинників: начальника організаційного відділу міської ради Ніну Марчук, голову комісії з припинення діяльності Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області Оксану Плохотюк та начальника комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку» Володимира Прокошина.
 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua