www.novograd.osp-ua.info

Виконавчі листи Житомирського окружного адміністративного суду щодо позову Пономаренко О.А. до Новоград-Волинської міської ради
26.10.2018

25 жовтня 2018 року Житомирський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Горовенко Анни Василівни, розглянувши адміністративну справу за позовом Пономаренко Олени Анатоліївни до Новоград-Волинської міської ради Житомирської області щодо визнання неправомірним та скасування рішення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу вирішив:

Поновити Пономаренко Олену Анатоліївну на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради Житомирської області
(виконавчий лист Житомирського окружного адміністративного суду № 3110). Рішення суду в частині поновлення на посаді у відносинах публічної служби підлягає негайному виконанню.

А також:

Стягнути з
Новоград-Волинської міської ради Житомирської області на користь Пономаренко Олени Анатоліївни середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 25 травня 2018 року до 25 жовтня 2018 року (виконавчий лист Житомирського окружного адміністративного суду № 3111). Стягнення з Новоград-Волинської міської ради Житомирської області на користь Пономаренко Олени Анатоліївни середнього заробітку за час вимушеного прогулу в межах суми стягнення за один місяць підлягає негайному виконанню.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua