www.novograd.osp-ua.info

Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі
09.10.2018

9 жовтня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі.

У ході засідання, за участі авторів поданих проектних пропозицій та представників профільних структур міської ради, було розглянуто проекти, які під час попереднього засідання члени робочої групи визначили такими, що потребують доопрацювання.

Отож, за результатами чергового розгляду: 19 проектних пропозицій погоджено без зауважень; 11 відхилено, оскільки вони не відповідають вимогам Положення про бюджет участі у місті Новограді-Волинському (5 – перевищують граничну суму у розмірі 100 тис. грн., 5 – не є об’єктами загального користування, 1 – не може бути реалізований враховуючи державну форму власності об’єкту); ще 5 – відправлено на доопрацювання.

На наступне засідання робочої групи будуть запрошені головні розпорядники коштів для остаточного узгодження переліку проектних пропозицій, які будуть спрямовані на загальноміське голосування. Ті з них, які отримають найбільшу підтримку містян, будуть реалізовані за кошти Програми бюджету участі.

Нагадаємо, що бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Новоград-волинці мали можливість долучитися до розвитку свого міста та поліпшення життя його мешканців, подавши свої проектні пропозиції з 1 серпня по 30 вересня. Загалом, за цей період надійшло 35 проектних пропозицій.


 


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua