www.novograd.osp-ua.info

Щодо всебічного розслідування обставин і причин пожежі у будівлі міського Молодіжного центру та необхідності виділення коштів для проведення відновлюваних ремонтних робіт
08.10.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Р.О. Щебетова у відповідь на доручення Прем’єр-міністра України до звернення народного депутата України Литвина В.М. по листу Новоград-Волинської міської ради щодо всебічного розслідування обставин і причин пожежі та необхідності виділення коштів для проведення відновлюваних ремонтних робіт будівлі міського Молодіжного центру, наступного змісту:

«На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.09.2018 №35612/1/1-18 до звернення народного депутата України Литвина В.М. від04.09.2018 №Д/269-344 по листу Новоград-Волинської міської ради від 22.05.2018 №01-02/792 щодо всебічного розслідування обставин і причин пожежі та необхідності виділення коштів для проведення відновлюваних ремонтних робіт будівлі міського Молодіжного центру Новоград-Волинської міської ради, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, повідомляємо наступне.

За інформацією наданою Національною поліцією України від 21.09.2018 №18726/24/4/2-2018 Новоград-Волинським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (далі - ГУПН в Житомирській області) проводиться досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні.

На цей час матеріали кримінального провадження надіслано до експертної установи для проведення відповідної судової експертизи.

Хід судового розслідування перебуває на контролі ГУПН в Житомирській області.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням у цьому кримінальному провадженні здійснюється відповідним прокурором Новоград-Волинської місцевої прокуратури Житомирської області.

Статтею 387 (Розголошення даних оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування) КК України передбачено кримінальну відповідальність за розголошення даних досудового розслідування, у зв’язку з чим більш детальні відомості щодо вказаного кримінального провадження надати неможливо.

Щодо фінансування відновлюваних ремонтних робіт Молодіжного центру, інформуємо, що ураховуючи те, що видатки на 2018 рік за основними бюджетними програмами розподілені, відповідні переліки об’єктів затверджені, питання фінансування робіт можливо буде розглядати при формуванні відповідних пропозицій на 2019 рік!»Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua