www.novograd.osp-ua.info

Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
31.08.2018

30 серпня 2018 року за участі членів комісії та представників правоохоронних органів відбулось чергове засідання спостережної комісії міської ради.

На порядку денному розглядалися питання: про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та про надану допомогу і потреби умовно-достроково звільнених осіб; про здійснену роботу з особою, звільненою з Ізяславської виправної колонії (№31) Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України; про особу, яка має звільнитися з Державної установи «Житомирська установа виконання покарань (№ 8)».

Зокрема, у ході засідання представник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області доповів, що на обліку у відділі поліції перебуває одна особа, яка умовно-достроково звільнилася. В результаті було вирішено відвідати особу за місцем проживання з метою з’ясування потреб звільненого.

Нагадаємо, що основне завдання спостережної комісії – це соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у виді позбавлення волі. Зокрема, спостережна комісія займається організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб засуджених до покарання, що не пов’язано з позбавленням волі та осіб, звільнених від відбування покарання; організацією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадським контролем за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; наданням допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 


Відділ інформації та зв’язків            
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua