www.novograd.osp-ua.info

Найбільшою людською цінністю є здоров'я
09.08.2018

8 серпня 2018 року, ознайомившись із проведеним капітальним ремонтом дороги на вул. Юрія Ковальського і здійснивши на об’єкті виїзну нараду з питань ліквідації наслідків пожежі та реставрації приміщення Молодіжного центру, міський голова Віктор Весельський, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, головні розпорядники коштів, члени виконавчого комітету міської ради, голови постійних комісій і депутатських фракцій міської ради звернули увагу на розташований у центрі міста, поблизу ПАТ «Укртелеком», кіоск з продажу фаст-фуду, в т.ч. шаурми.

Враховуючи нещодавнє масове отруєння шаурмою в Києві, очільник міста поцікавився чи має торгівельна точка дозвільні документи на продаж шаурми та чи є у продавчині медична книжка. На що було отримано відповідь, що все знаходиться у власників. Сьогодні ж торгівельна точка закрита на так званий «санітарний день».

Міський голова наголосив, що Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області має взяти на контроль та проводити моніторинг усіх торгових точок по продажу вуличної їжі на відповідність вимогам законодавства про харчові продукти. Адже здоров’я – найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства.

 


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua