www.novograd.osp-ua.info

Заступник міського голови А.В. Легенчук ознайомився з протоколом засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин
09.08.2018

9 серпня 2018 року в приміщенні відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за адресою вул. Житомирська, 31 відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії Олександр Остапчук). У засіданні постійної комісії взяли участь 5 членів комісії із 7-ми.

Серед багатьох питань, що комісійно розглядались цього дня, члени постійної комісії розглянули питання встановлення або спростування фактів, заявлених головою постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Хапчуком С.В. під час пленарного засідання 24 сесії міської ради 02.08.2018 щодо прийнятого рішення від 07.06.2018 №519 „Про справляння плати за землю у місті Новограді-Волинському” (регуляторний акт).

Згідно протоколу засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин від 09.08.2018 року №14, комісійно доручено розробити проект рішення міської ради на наступне пленарне засідання міської ради з урахуванням ставки орендної плати за землю для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на рівні 12% (включаючи: магазини, аптеки, банки, тимчасові торгівельні споруди для ведення підприємницької діяльності). За дане доручення проголосувало 5 членів постійної комісії.

Також, розглянувши усі аспекти заявлених фактів головою постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олександр Остапчук наголосив, що під час голосування у сесійній залі, депутат, звичайно, має право вносити правки, але з чітко визначеним формулюванням та відображенням тексту пропозиції на табло сесійної зали, щоб усі розуміли, за що голосують.
 

Відділ інформації та зв’язків 
З громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua