www.novograd.osp-ua.info

Проведено капітальний ремонт дороги на вул. Юрія Ковальського
08.08.2018

8 серпня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, головних розпорядників коштів, членів виконавчого комітету, голів постійних комісій та депутатських фракцій міської ради ознайомився із проведеним капітальним ремонтом дороги на вул. Юрія Ковальського. Під час обстеження увагу було акцентовано як на перевагах, так і на недоліках в реалізації зазначеного проекту.

Як наголосив під час виїзної наради очільник міста, цьогоріч виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт 16 доріг. У минулому році було капітально відремонтовано 8 доріг, у 2016 році – 7 доріг. Наразі завершується капітальний ремонт тротуарів на вул. Лесі Українки. Крім того, за рахунок державної субвенції передбачено 10,2 млн. грн. на капітальний ремонт вул. Шевченка, вул. Пушкіна та вул. Житомирська.

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук повідомив, що роботи з капітального ремонту дороги на вул. Юрія Ковальського виконувало ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Згідно проектно-кошторисної документації вартість капітального ремонту становить 1472,138 тис. грн. З міського бюджету на виконання відповідних робіт було виділено 1076,901 тис. грн. та залишається недофінансовано 395,237 тис. грн. На даний час проводиться благоустрій території, заплановано підключення вуличного освітлення та висадження декоративних дерев.


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua