www.novograd.osp-ua.info

Відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів до Дня державного прапора України та Дня Незалежності України
08.08.2018

7 серпня 2018 року в конференц-залі міської ради під головування заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада з питань підготовки та проведення заходів до Дня державного прапора України та Дня Незалежності України.

Участь у нараді взяли: начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць та директор Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук.

На початку наради Оксана Василівна виконала приємну місію привітавши з днем народження заступника директора Палацу культури ім. Лесі Українки Оксану Романчук.

Після привітань учасники наради обговорили план заходів приурочених Дню державного прапора України та Дню Незалежності України.

23 серпня 2018 року о 10:00 годин планується провести церемонію урочистого підняття державного прапора Україна на площі Лесі Українки.

24 серпня 2018 року у День Незалежності України, з 8:00 години в усіх храмах пройдуть молебні за загиблими захисниками України, а також, відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків міста. З 17:00 до 19:00 в Парку культури і відпочинку запланований виступ новоград-волинського муніципального духового оркестру. О 19:00 в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбудеться святковий концерт, а по завершенні , усіх мешканців міста чекатиме fire-show на території Фортеці.

Час проведення заходів під час святкових днів може бути змінений, тому радимо слідкувати за повідомленнями з затвердженою програмою в місцевих ЗМІ.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua