www.novograd.osp-ua.info

Конкурсна комісія визначила переможця на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11
07.08.2018

7 серпня 2018 року відбулося оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 м. Новограда-Волинського. Заступник міського голови Оксана Гвозденко у присутності членів конкурсної комісії та претендентів на посаду директора Ліцею №11, як голова конкурсної комісії озвучила рішення конкурсної комісії згідно результатів чотирьох етапів конкурсу.

За результатами голосування, у кількості 6 голосів «за», «проти» - 0 та 3 – «утрималось», перемогу у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Ліцею №11 здобула Табакова Аліна Олександрівна. 

Кожен претендент може надати обґрунтовані заперечення щодо рішення конкурсної комісії до органу, що призначає керівника не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дати його отримання. На підставі рішення та заперечень (за наявності), не пізніше ніж через десять робочих днів з дати їх отримання управління освіти і науки міської ради в особі начальника, укладає трудовий договір (контракт) з визначеним конкурсною комісією претендентом на заміщення вакантної посади керівника.  
 


 

 Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua