www.novograd.osp-ua.info

Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста
10.07.2018

Житлово-комунальне господарство:

За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

- відремонтовано та пофарбовано 3 лави на території міського парку культури та відпочинку;
- скошено траву на наступних територіях: сквер „Фортеця“, вул. Шевченка, 29, бульвар Шарварко, вул. Шевченка (вздовж дороги), пам’ятний знак „Літак“;
- вивезено сміття з: прибудинкових територій - 20 м³; вул. Житомирська (після обрізки порослів на деревах) - 30 м³; вул. Чехова (кладовище) - 20 м³;
- здійснено обрізку порослів на деревах (вул. Житомирська);
- проведено планову просапку квітів на клумбах;
- відловлено 4 безпритульні собаки в мікрорайоні „Болгарбуд“.
Комунальним підприємством „Шляхрембуд“ Новоград-Волинської міської ради здійснені наступні роботи:
- проведено прибирання та вивезення змету з наступних вулиць: Шевченка, Гетьмана Сагайдачного, Ціолковського, Котляревського, Чехова, Лянгуса, Героїв Майдану, Лідівський шлях;
- проведено грейдерування вулиць: Соснова та Дорошенка;
- прочищено 18 зливових каналізацій на вул. Шевченка та вул. Соборності;
- нанесено дорожню розмітку на вул. Шевченка (відрізок дороги від автовокзалу до залізничного переїзду);
- нанесено розмітку на пішохідному переході по вул. Шевченка (біля школи-інтернат);
- здійснюються роботи з капітального ремонту тротуару на вул. Лесі Українки.

ТОВ „Новоград-Волинські шляхи“ виконуються роботи по об’єкту „Капітальний ремонт вул. Юрія Ковальського в м. Новограді-Волинському“.

Роботи продовжуються і надалі.

Щодо використання коштів, то за минулий тиждень (станом на 09.07.2018 року) виконано та профінансовано роботи з поточного ремонту доріг на суму - 290575,20 грн., з них: поточний ремонт вул. Житомирської - 194584,80 грн., вул. Лубчицька-Маршала Рокосовського - 42088,80 грн., відновлення дорожньої розмітки - 53901,60 грн. Також оплачені роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації та проведенню експертизи по капітальному ремонту доріг. Профінансовано ОСББ „Наш Дім“ в сумі 90000 грн. на капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Замкова,7 та ОСББ „ЖБК-1“ на придбання дитячого майданчика по вул. Житомирська, 25.

Соціальний захист:

Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради протягом тижня було прийнято 889 осіб, в т.ч.: для призначення житлових субсидій – 389 осіб; на монетизацію залишків невикористаних субсидій – 355 осіб; для призначення усіх видів державної соціальної допомоги – 145 осіб.

Зроблено 1369 запитів організаціям надавачам послуг.

Видано 1 посвідчення особі з інвалідністю.

Станом на 09.07.18р. опрацьовано 3020 особових справ субсидії на житлово-комунальні послуги в т.ч.:
• призначено – 2260 особам;
• відмовлено – 760 особам (непрацюючим особам працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати, яким відповідно до оновленого порядку надання житлових субсидій з 01.05.2018 р. дана субсидія не призначається).

Станом на 09.07.2018 року забезпечено санаторно-курортним лікуванням 94 особи: ветеранів війни – 15 осіб; учасників АТО – 8 осіб; осіб з інвалідністю від загального захворювання – 59 осіб; постраждалих від Чорнобильської катастрофи – 12 осіб.

Протягом тижня 6 особам з інвалідністю видано направлення для забезпечення протезно-ортопедичними виробами та 5 особам з інвалідністю надані направлення до підприємств-виробників для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Влаштовано до будинку-інтернату 1 особу з інвалідністю, яка за станом здоров’я потребує сторонньої допомоги. 

За минулий тиждень було профінансовано:
• усіх видів соціальних допомог сім’ям з дітьми в сумі 5 393,5 тис. грн.; 
• заходи соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів (оплата путівок) – 27,3 тис. грн.;
• надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг – 1,3 тис. грн.;
• за виконання будівельних робіт по реконструкції зі збільшенням розмірів будівлі на вул. Шевченка, 20 у м.Новоград-Волинському для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» в сумі 600,0 тис.грн.

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян було прийнято 65 громадян на поновлення пільг. Видано 4 довідки на користування послугами лазні. 

Працює телефон гарячої лінії 2-40-11, протягом тижня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення міської ради надано близько 460 консультацій в телефонному режимі.


Освіта:

З 29 червня по 07 липня команда вихованців Палацу дітей та молоді м. Новограда-Волинського вдесяте взяла участь у конкурсній програмі у Міжнародному таборі дружби дітей слов’янських народів «Крынічка» в м. Рогачов Гомельської області (Білорусь). Серед тридцяти команд команда «Лідер» отримала Кубок від Білоруського фонду миру і Рогачовського райвиконкому, а також почесні грамоти і дипломи.

02-03 липня в м. Новограді-Волинському проходив ІІІ етап Всеукраїнського відкритого заходу з авіамодельного спорту в класі радіокерованих моделей. Від Новоград-Волинського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді брали участь 3-є вихованців. Всі учасники зайняли перші місця і перше загальнокомандне місце.

05-06 липня в м. Новограді-Волинському проходив обласний конкурс-змагання з авіамодельного спорту в класі повітряних зміїв. Троє вихованців ЦНТТУМ взяли участь у конкурсі-змаганні, з них друге місце посіли двоє учасників, третє місце - один учасник, а також вибороли друге загальнокомандне місце. 

06 липня оголошено конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя лікувальної фізкультури, практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області.

07 липня отримано набори для всіх першокласників Нової української школи LEGO «6 цеглинок», які найближчим часом будуть передані в заклади загальної середньої освіти міста.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua