www.novograd.osp-ua.info

Співголова депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній раді України Юрій Бойко та народний депутат Верховної Ради України Юрій Павленко з візитом у Новограді-Волинському
12.06.2018

12 червня 2018 року з робочою поїздкою у нашому місті перебував екс. голова Житомирської ОДА, народний депутат Верховної Ради України Юрій Павленко та народний депутат Верховної Ради України, співголова депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України Юрій Бойко.

За словами народних депутатів, вони прибули на запрошення військових пенсіонерів та пенсіонерів інших силових структур з метою підтримати їх вимоги щодо перерахунку пенсій. Робоча зустріч відбулась у великій залі Будинку рад.

В ході спілкування,були взяті до уваги пропозиції керівництва міста щодо підняття у Верховній Раді України наступних питань: про виділення коштів з державного бюджету для відновлення будівлі Молодіжного центру, сприяння у фінансуванні фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Новоград-Волинський, відновлення повноцінної діяльності військового шпиталю, своєчасного фінансування теплопостачальним підприємствам пільг та субсидій, збільшення суми кошторисних призначень по бюджетним програмам соціального захисту населення, сприяння у виділенні додаткових коштів з освітньої субвенції та ін.

Не усі політичні сили міста сприйняли візит депутатів позитивно. Під час робочої зустрічі відбулись емоційні дебати.


 


 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua