www.novograd.osp-ua.info

Міський голова Віктор Весельський привітав з призначенням начальника Новоград-Волинського міжрайвідділу Управління СБУ в Житомирській області
30.05.2018

30 травня 2018 року у Новограді-Волинському представили новопризначеного начальника міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області. Ним став Судик Олександр Володимирович, який має звання підполковник та до цього обіймав посаду заступника начальника Бердичівського міського відділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

Вітаючи Олександра Судика міський голова Віктор Весельський висловив переконання, що він гідно буде виконувати свій професійний і громадянський обов’язок з дотримання принципів законності та справедливості, а також побажав досягти значних результатів у роботі та здобути високу повагу і довіру у мешканців міста.

Довідково:


Олександр Судик народився 26 листопада 1979 року у місті Шепетівка Хмельницької області. У 2002 році закінчив Львівський військовий інститут. У період з 2002 по 2007 роки проходив службу в ЗСУ. В органах державної безпеки працює з 2007 року.

 


 


 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua