www.novograd.osp-ua.info

Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту опрацювала порядок денний 23-ї сесії міської ради 7-го скликання
30.05.2018

30 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, голова комісії Володимир Федорчук.

Озвучували питання порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання перший заступник міського голови Сергій Колотов заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів.

По усіх проектах рішень, що винесені на двадцять третє засідання сесії міської ради сьомого скликання, а це 32 питання (проекти рішень та інформації), Володимир Федорчук як голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту та члени комісії заслухали доповіді. В ході опрацювання питань порядку денного, депутатам міської ради у відповідь на уточнення, що виникали у членів комісії, доповідачами була надана інформація.

Зокрема, комісією були розглянуті проекти рішень, що включені до проекту порядку денного пленарного засідання двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання під час першого засідання погоджувальної ради. Також,члени комісії обговорили питання фінансування будівництва хірургічного корпусу.

Більшість питань, що не потребують додаткового обговорення, члени постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян погодили до винесення на голосування під час засідання сесії міської ради за скороченою процедурою.


 

Відділ інформації та зв'язків
з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua