www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (21-24 травня 2018 року)
29.05.2018

Розпочала робочий тиждень заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко із участі у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

У другій половині дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у зустрічі міського голови Віктора Весельського з орендарями та суборендарями приміщень Молодіжного центру. Присутнім детально роз’яснили подальші дії, в тому числі і процедуру отримання страхових виплат внаслідок пожежі у приміщенні Молодіжного центру.

Потому, Оксана Василівна взяла участь у засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною для чергового зібрання стало опрацювання питання щодо з’ясування причин та ліквідації наслідків пожежі, що сталася вночі 19 травня у центрі міста.

У вівторок, 22 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду щодо аналізу штатного розпису стосовно ЗОШ №2, а також взяла участь у засіданні робочої групи з питань символіки міста.

В середу, 23 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня Героїв, що відбувся біля Меморіалу загиблим учасникам АТО. По завершенню якого Оксана Василівна провела нараду щодо аналізу штатного розпису стосовно СШ №4.

Цього ж дня заступник міського голови Гвозденко О.В. провела робочу зустріч з колективом департаменту праці та соціального захисту населення міської ради з приводу переведення заступника директора - начальника управління державних соціальних допомог Плохотюк О.Ю. на посаду начальника Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Потому, Оксана Василівна була присутня під час представлення новопризначеного начальника Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Плохотюк О.Ю. за участю начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Заінчковського І.А., міського голови Віктора Весельського та секретаря міської ради Олени Пономаренко.

Також, цього дня заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Крім того, у середу, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради.

У четвер, 24 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в позачерговому засіданні сесії міської ради.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua