www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (21-25 травня 2018 року)
29.05.2018

У понеділок, 21 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов взяв участь у засіданні комісії та робочої групи з питань ліквідації наслідків пожежі щодо відновлення та проведення робіт по реконструкції будівлі Молодіжного Центру на вул. Шевченка, 5/1. Варто зазначити, що перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов очолив робочу групу з відновлення будівлі.

Потому, перший заступник міського голови Колотов С.Ю. провів галузеву нараду з питань у сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення.

У вівторок, 22 травня, відбулася галузева нарада у першого заступника міського голови Колотова С.Ю. з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку.

Потому, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у робочій зустрічі з делегацією ПРООН в Україні та Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) на чолі з директором ПРООН в Україні Янтомас Хімстра. Основною метою зустрічі є обговорення моделі подальшої співпраці з ПРООН та Європейським Інвестиційним Банком.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов зауважив, що з ПРООН співпраця ведеться вже давно, а завдяки реалізованим проектам, завойована довіра населення у провадженні спільних проектів. Сергій Юрійович окреслив перспективи подальшої співпраці, а також надав пропозиції щодо впровадження майбутніх проектів.

У другій половині дня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду щодо подальшої роботи місць децентралізованого водопостачання (бюветів), згідно результатів аналізів проведених ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».

Потому, делегація ПРООН та Європейського Інвестиційного Банку мала ряд зустрічей з представниками ОСББ «Єдина сім’я», ОСББ «Чайка» та зустріч з представниками Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання стосовно впровадження спільних проектів. По завершенню Сергій Юрійович взяв участь у засіданні робочої групи з питань символіки міста.

У середу, 23 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня Героїв, що відбувся біля Меморіалу загиблим учасникам АТО.

Також цього дня Сергій Юрійович взяв участь у нараді з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».
У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів засідання робочої групи з питань відновлення та проведення робіт по реконструкції будівлі Молодіжного центру управління у справах у сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1.

У четвер, 24 травня, перший заступник міського голови Колотов С.Ю. взяв участь в позачерговому засіданні сесії міської ради.

25 травня, у п’ятницю, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у Святі останнього дзвоника та привітав учнів та випускників ЗОШ № 8 із завершенням навчального року. 

Цього ж дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду щодо роботи закладу громадського харчування кафе-бару «Від заходу до світання».

У другій половині дня відбулося перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання за участю першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників виконавчих органів міської ради.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua