www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (14-18 травня 2018 року)
21.05.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 14 травня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький здійснював підготовку матеріалів до п’ятдесят четвертого засідання виконавчого комітету міської ради. 

У понеділок, 14 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, що відбулися під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко. По завершенню нарад було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни їх виконання.

У другій половині дня Дмитро Аркадійович провів нараду з керівниками підпорядкованих керуючому справами виконавчого комітету міської ради структурних підрозділів. 

Окрім цього, у понеділок, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів особистий прийом громадян з 14:00 до 17:00 год.

15 травня, у вівторок, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у засіданні спільної комісії районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування з питань «Про екологічний стан басейну річки Случ» та будівництва міні-ГЕС на р.Случ в с. Гульськ.

Також Дмитро Аркадійович взяв участь у мирному зібранні, що відбулося біля Будинку рад, організоване координаційним комітетом пенсіонерів силових структур міста з метою захисту прав і свобод пенсіонерів силових структур.

В середу, 16 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. взяв участь у розгляді 22 питань порядку денного п’ятдесят четвертого засідання виконавчого комітету міської ради. 

17 травня, у четвер, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький опрацьовував матеріали п’ятдесят четвертого засідання виконавчого комітету міської ради, а також здійснив робоче відрядження до Житомира. 

У п’ятницю, 18 травня, протягом дня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький опрацьовував вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Також, цього дня в.о. міського голови Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький ознайомилися з ходом будівництва «Прозорого соціального офісу».
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua