www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (14-18 травня 2018 року)
21.05.2018

Перший заступник міського голови Сергій Колотов розпочав робочий тиждень із участі у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко. Під час нарад обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: направлення пропозицій до Асоціації міст України пропозицій для обговорення разом з народними депутатами України питання енергозабезпечення міста та відновлення діяльності військового шпиталю та створення медико-реабілітаційного центру для надання допомоги військовослужбовцям, учасник АТО та членам їх сімей. 

Потому, Сергій Юрійович провів робочу зустріч з регіональним координатором проекту ПРООН Краплич О.В. та аналітиком ПРООН Оксаною Ремігою. Також перший заступник міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань у сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення.

15 травня, у вівторок, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні спільної комісії районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування з питань «Про екологічний стан басейну річки Случ» та будівництва міні-ГЕС на р.Случ в с. Гульськ. Представники міської влади зазначили, що громада міста категорично проти будівництва міні-ГЕС. Зокрема, перший заступник міського голови Сергій Колотов зауважив, що позиція Новоград-Волинської міської ради в жодному разі не направлена проти громади села Гульськ. Місто «відхилило» пропозиції щодо будівництва міні-ГЕС в межах Новограда-Волинського, щоб зберегти річку та не зашкодити руслу Случі.

Цього ж дня Сергій Юрійович разом з в.о. міського голови Оленою Пономаренко здійснили виїзне обстеження щодо ремонту мосту через р.Случ за участю представників Служби автомобільних доріг у Житомирській області та підрядної організації «Дорстрой Монтаж». 

Також перший заступник міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку, а також нараду щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

Крім того, перший заступник міського голови Сергій Колотов здійснив особистий прийом громадян з 15:00 до 17:00 год. 

У середу, 16 травня, перший заступник міського голови Колотов С.Ю. взяв участь у розгляді 22 питань порядку денного п’ятдесят четвертого засідання виконавчого комітету міської ради. 

Крім того, у середу Сергій Юрійович взяв участь у виїзному засіданні комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок. По завершенню якого була проведа нарада щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

17 травня, у четвер, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у німецько-українській конференції «Діяти разом: Партнерство та діалог» за сприяння GIZ Україна, що відбулася в Києві.

У п’ятницю, 18 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, а також засідання робочої групи з врегулювання проблемних питань діяльності ринку «Привоз».


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua