www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року)
16.04.2018

10 квітня, у вівторок, в рамках підготовки до двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання, заступник міського голови - начальник фінансового управління І.К. Ящук взяла участь в засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.) та засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.) з обговорення порядку денного чергового засідання сесії міської ради.

В середу, 11 квітня, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук була присутня під час п’ятдесят третього засідання виконавчого комітету міської ради, в ході якого було розглянуто 24 питання порядку денного.

Крім того, у середу Ірина Климівна взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Федорчук В.Г.).

Протягом дня у четвер, 12 квітня, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук взяла участь в обговоренні порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання під час засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Хапчук С.В.), а також засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Остапчук О.Л.).

У п’ятницю, 13 квітня, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук була присутня на засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Юшманов І.Г.), під час якого, як і на попередніх засіданням постійних комісій міської ради, виступила доповідачем з ряду питань порядку денного чергового засідання сесії.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua