www.novograd.osp-ua.info

Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (10-13 квітня 2018 року)
16.04.2018

Заступник міського голови Віктор Шалухін розпочав робочий тиждень із засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом за участі постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології та інших представників постійних комісій міської ради щодо питання надання в оренду частини приміщення котельні на вул.Рокосовського, 26.

Також цього дня Віктор Андрійович взяв участь у розгляді порядку денного двадцять першого засідання сесії міської ради сьомого скликання, що відбувся під час засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова Рассадін А.О.). В ході засідання було опрацьовано 47 питань (проекти рішень та інформації), що винесені на двадцять перше засідання сесії міської ради сьомого скликання.

У другій половині дня заступник міського голови Віктор Шалухін був присутнім на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Табалюк В.С.).

11 квітня, в середу, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у розгляді 24 питань порядку денного п’ятдесят третього засідання виконавчого комітету міської ради. 

Цього ж дня, у середу, Віктор Андрійович взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту (голова Федорчук В.Г.).

12 квітня, у четвер, заступник міського голови Віктор Шалухін продовжив роботу над опрацюванням порядку денного двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання під час засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Хапчук С.В.), а також взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова Остапчук О.Л.).

13 квітня, у п’ятницю, заступник міського голови Віктор Шалухін відвідав засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Юшманов І.Г.).

Зауважимо, що в ході підготовки до двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання під час засідань постійних комісій міської ради Віктор Андрійович виступив доповідачем з ряду питань.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua